Методичне об'єднання

З метою підвищення якості освітнього процесу, поширення досвіду роботи вчителів предметів суспільно-гуманітарного циклу, підвищення їх педагогічної майстерності та згідно з планом роботи НВК з 10 по 14 грудня проведено тиждень предметів суспільно-гуманітарного напрямку.

Світлана

Методичне об'єднання вчителів початкових класів. На якому Шкелебей О. В. провела цікавий і повчальний майстер клас: Ранкова зустріч "У колі вірних друзів", а Мица І. І. розповіла про наукову організацію та високу якість сучасного уроку.

Методичний тиждень

вчителів фізкультури, ЗВ, трудового навчання та художньо естетичних предметів

(07.05.2018-11.05.2018)

Виставка "Наші таланти"

Військово-патріотична гра "Джура"

(Лемак А. М., Кость М. І.)

Позакласний захід "Миру - бути"

(5 клас, Плець О. П.)

Відкритий урок з тудового навчання

"Виготовлення вітальної листівки"

(6 клас, Кінаш Г.І.)

Тиждень природничо-математичних дисциплін

(23.04.2018 - 27.04.2018)

25.04.2018 Бінарний урок математики та інформатики 8 клас

23.04.2018    Виставка газети

Відкритий інтегрований урок з математики та народознавства

"Символи Україні додавання і віднімання десяткових дробів" - 5 клас, Шопа М. М.

Тиждень засідання методичного об"єднання педагогів гуманітарного циклу

(16.04. - 20.04.2018)

Улас Самчук "Марія"  - Українська література, 11 клас, Лемак М. Ю.

17.04.2018 відкритий урок з української мови.

"Прийменник, як частина мови" - 7 клас, Клевець М. І.

Відкритий урок з правознавства на тему: "Цивільне право" - 10 клас, Кіс М. В.

Відкритий урок з історії України

Узагальнення "Русь-Україна. Галицько-Волинська держава." Історичний КВК - 7 клас, Андращук М. І.

Позакласний захід

"Попелюшка" - 5 клас, Комарницька Н. І.

Круглий стіл

1. Інноваційні технології на уроках історії - О. Д. Маслей

2. Використання інновацчійних технорлогій на уроках української мови з метою розвитку креативності учнів

26.03.2018р. Методоб'єднання класних керівників на тему:

"Виховання в школярів національних і загальнолюдських цінностей»

Методичний тиждень вчителів природничого циклу

З 18 грудня по 22 грудня в навчальному закладі проводився «Тиждень хімії та біології».

В рамках тижня було проведено:

1.     Випуск стіннівки.

2.     Відкриті уроки:

1.                «Відносна молекулярна маса, її обчислення за хімічною формулою» - 7 клас, А. М. Вегеш.

2.                «Кількість речовини. Моль – одиниця кількості речовини» - 8 клас, А. М. Лемак.

3.                «Кров, її склад та функції» - 8 клас, А. М. Вегеш.

3. Позакласні заходи:

1. «Усі ми вдома хіміки».

2. «Спадкоємці чародіїв».

Методичний тиждень вчителів гуманітарного циклу

11 грудня- понеділок. Вступне заняття

12 грудня - вівторок. День німецької мови

13 грудня - середа. День зарубіжної літератури

14 грудня - четвер. День англійської мови

15 грудня. Підсумкове заняття.

Тиждень початкової школи

У  Репинському НВК І-ІІІ ступенів з 17 по 20 жовтня 2017 року проводився Тиждень початкової школи «До знань крокуйте разом з нами».

Девіз : « Кожен день у нас цікавий: веселий, плідний та яскравий»

Мета Тижня початкової школи полягає в тому, щоб допомогти вчителю посилити інтерес учнів до певного предмета, виявити і розвинути дитячі здібності, презентувати нові форми, моделі, технології організації навчання та змістовного дозвілля учнів.

Всі заходи Тижня ми пов'язали  з класно-урочною формою роботи та з позакласною роботою. Обидві форми роботи сприяють формуванню знань, умінь, навичок та зацікавленості прредметом. Завдання сплановані так, щоб їх розвязання приносило приємне здивування, а ситуація яка виникала – задоволення.

Розпочав роботу Тиждень 17 жовтня - Днем природознавства. Було проведено відкриті уроки,  а на  перервах : природний вернісаж -   цікаві бесіди «забруднення води , повітря», вікторини, загадки.

18 жовтня проводився Літературний день: відкриті уроки  з літературного читання, з навчання грамоти у 1-А класі;

вікторина «У світі казки чарівної»; конкурси « Придумай кінцівку казки», «Найкращий вірш»; виставка «Моя улюблена казка»

19 жовтня – День мистецтва. Учні з нетерпінням   чекали цього дня.  Було проведено відкриті уроки з образотворчого мистецтва, а також цікаві перерви: Вернісаж мистецтв (казка про кольори, конкурси: пісні, загадок,  “Незвичайний малюнок” )

20 жовтня – День математики. Дуже цікаво і весело пройшли конкурси «Числові головоломки», «Цікаві задачі» .        Учителі початкових класів запрошували всіх бажаючих на відкриті уроки  математики.

А також у п'ятницю було підведено підсумки, нагородження за активну участь у проведені тижня початкової школи.

Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – розумні, талановиті.

Тиждень початкової школи ще раз переконує у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаємо, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!