Національно-патріотичне виховання

З метою виховання в учнів інтересу до правових знань, популяризації правових законів, поглиблення знань, здобутих учнями на уроках правознавства в навчальному закладі був проведений тиждень права.

З метою виховання патріотичних почуттів до рідної землі, взаємоповаги один до одного та з нагоди відзначення свята "День Збройних сил України" в навчальному закладі відбувся виховний захід "Козацькі розваги",в якому взяли участь учні 2-4 та 5 класів.Це свято мужності, сили, впевненості,надійності,міцності, яке показало учням якими мужніми мають бути майбутні захисники нашої Батьківщини .

Виховний захід до Дня Гідності та Свободи "Україна-країна нескорених"(вчитель історії М.І.Андращук).

Урочиста лінійка до Дня Захисника України.

Осінь найкрасивіша пора року, і з цим важко не погодитись. Адже восени, ми всі набравшись сил знову прямуємо до свого улюбленого навчального закладу. Щедра осінь пригощає нас своїми дарами, дивує нас розмаїттям осінніх квітів…., а ще, восени, ми відзначаємо багато свят та різного роду урочистостей. День 14 жовтня поєднує в собі відразу три величні свята це День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

17 травня 2018 року учні та педагоги Репинського НВК приєдналися до Всеукраїнського свята - Дня вишиванки. Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики.

Проведення такого свята продемонструвало, що діти відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв та традицій свого народу.

08.05.В навчальному закладі проходила військово-патріотична гра "Джура" серед учнів 10 та 11 класів.В результаті боротьби перемогу здобули учні 10 класу ,завдяки конкурсу "Стрільба", де  учень Мондрич Дмитро виявивши наполегливість та спритність, маючи 8 спроб, з яких всі були влучні, і приніс команді І місце.

08.05.Позакласний захід "Ми-за мир!"

Покладання квітів біля обеліска "Мати жде свого солдата"

Напередодні Дня пам'яті та примиренння в навчальному закладі пройшла зустріч учнів з Головою організації політв'язнів та репресованих Міжгірського району Бряником В.І.,який розповів про важкі переслідування ,які випали на його долю та сфальсифіковані працівниками Міністерства держбезпеки звинувачення в антирадянській діяльності.Біля обеліска Василь Іванович згадав тих,які не повернулися з війни,багатьох з яких знав особисто.

До відзначення 79 річниці проголошення Карпатської України 15 березня в школі була проведена урочиста лінійка присвячена героїчним подіям нашого краю.Вчитель історії Андращук М.І. та учні 10 класу розповіли історію створення Карпатської України,боротьбу за незалежність,про Героя України А.Волошина,героїв Карпатської України,пам'ять яких було вшановано хвилиною мовчання.

У 8-11 класах були проведені уроки пам'яті,у бібліотеці  оформлена виставка тематичної літератури,класними керівниками проведені виховні години та спілкування на теми присвячені даним подіям,а також перегляд документального фільму "Срібна Земля".

Малі зимові Олімпійські ігри
06.02.2018 року в Репинському НВК I-III ступенів відбулися малі зимові Олімпійські ігри серед учнів 5-7 класів. Програма цих ігор складалася:
1) швидкісний спуск;
2) слалом.
В результаті напруженої боротьби переможцями стали серед хлопців:
I місце - Кривляк Артем ( 6 клас );
II місце – Ньорба Михайло ( 7 клас );
III місце – Ледней Віталій ( 7 клас ).
Серед дівчат переможцями стали:
I місце – Бігар Єлизавета ( 6 клас );
II місце – Лучин Олександра ( 6 клас );
III місце – Фурдь Валерія ( 6 клас ).

100-річчя бою під Крутами - боротьба заради майбутнього

24.11.2017р. в Репинському НВК відбувся позакласний захід присвячений Дню вшанування пам’яті жертв Голодомору, який підготували учні 10 класу з класним керівником Клевець М.І. та учні 5 класу з сільським бібліотекарем Ленчур О.І.

21.11.2017 День Гідності та Свободи

Виступ 5 класу : "Мамо, я не вернусь..." під керівництвом вчителя історії Андращук М.І.

та бібліотекаря Звірич Д.І.

Зустріч з головою організації політв’язнів та репресованих Міжгірського району, жителем села Репинне Бряником Василем Івановичем. Він розповів дітям про важкі часи, про свій життєвий шлях, навчання в школі. Особливо зупинився на випробуваннях, які випали на його долю.